De training ISO/IEC 27002 Lead Manager stelt deelnemers in staat de benodigde kennis en vaardigheden te ontwikkelen om een organisatie te ondersteunen bij het effectief bepalen, implementeren en beheren van informatiebeveiligingscontroles. De training biedt informatie die deelnemers helpt bij het interpreteren van de ISO/IEC 27002 controles in de specifieke context van een organisatie. De PECB ISO/IEC 27002 Lead Manager certificering toont aan dat je de nodige expertise hebt verworven voor het bepalen van adequate informatiebeveiligingscontroles die nodig zijn om de risico’s te behandelen die zijn geïdentificeerd door een risicobeoordelingsproces. De training wordt gevolgd door een examen. Als je slaagt, kun je de kwalificatie “PECB Certified ISO/IEC 27002 Lead Manager” aanvragen.

Voor wie?
- Managers of consultants die hun kennis willen vergroten met betrekking tot de implementatie van controles voor informatiebeveiliging in een ISMS op basis van ISO/IEC 27001.
- Personen die verantwoordelijk zijn voor het onderhouden van informatiebeveiliging, compliance, risico of governance in een organisatie.
- IT-professionals of consultants die hun kennis op het gebied van informatiebeveiliging willen vergroten.
Het doel van deze training
- De fundamentele concepten van informatiebeveiliging, cyberveiligheid en privacy op basis van ISO/IEC 27002 uitleggen.
- De relatie herkennen tussen ISO/IEC 27001, ISO/IEC 27002 en andere normen en regelgevende kaders.
- De informatiebeveiligingscontroles van ISO/IEC 27002 te interpreteren in de specifieke context van een organisatie
- Een organisatie te ondersteunen bij het effectief bepalen, implementeren en beheren van informatiebeveiligingscontroles op basis van ISO/IEC 27002
- De benaderingen en technieken uitleggen die worden gebruikt voor de implementatie en het effectieve beheer van controles voor informatiebeveiliging.
Tijdens deze 4-daagse training behandelen we de volgende domeinen:
- Domein 1: Grondbeginselen en concepten van informatiebeveiliging, cyberveiligheid en privacy
- Domein 2: Beheersysteem voor informatiebeveiliging (ISMS) en beginnen met de implementatie van ISO/IEC 27002 controles voor informatiebeveiliging
- Domein 3: Implementatie en beheer van organisatorische en personele controles op basis van ISO/IEC 27002
- Domein 4: Implementatie en beheer van fysieke en technologische controles op basis van ISO/IEC 27002
- Domein 5: Prestatiemeting, testen en bewaken van ISO/IEC 27002 informatiebeveiligingscontroles.
Datum: Op aanvraag
Waar: Delftechpark 35, Delft
Prijs: € 2495-, per deelnemer (excl. BTW). De inschrijving is definitief na ontvangst van de betaling.
Aanmelden:
"*" geeft vereiste velden aan
Inclusief:
- materiaal
- lunch
- examen
- examenvoucher
Extra informatie
Gebruik van eigen laptop
Wilt u meer weten of een advies op maat? Neem dan contact met ons op voor een vrijblijvend advies gesprek.

Eric van Loon
CISO & Manager Security Consultancy at Pinewood | MSc | BEng | CISA | CISM | CISSP | CCSP | CIPP/E